www.edesi.co.cc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.edesi.co.cc

www.edesi.co.cc
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ljubavne sms poruke

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Respect
Respect
Admin


Broj poruka : 115
Datum upisa : 10.11.2007

Ljubavne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Ljubavne sms poruke   Ljubavne sms poruke Icon_minitime11.11.07 17:52

Kao sto sam naziv kaze...zato pocnite
Nazad na vrh Ići dole
https://kvcaffe.serbianforum.info
Admin
Respect
Respect
Admin


Broj poruka : 115
Datum upisa : 10.11.2007

Ljubavne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms poruke   Ljubavne sms poruke Icon_minitime13.11.07 16:22

Alexandra_NI* Ja nemam ni snage ni hrabrosti da te ne volim... Da ti oci pogledam a da nista ne osetim... Jesi i ostaces za mene sve... Moja prva ljubav, moj ceo svet...#8427
Alexandra_NI* Kad se sretnu oci nase, spusticu pogled dole, neka ti bude jasno da te moje oci vole, teram te od sebe, sa sobom se borim, zelim da te mrzim a prokleto te volim...#8426
M@s@ napisacu na svim ciglama ovog sveta da te iskreno volim,a onda cu se moliti da ti jedna padne na glavu da vidis kako boli kad mi nedostajes!!!#8425
boyana tiho je padalo jedno vece, tiho je gorio jedan dan, jedna je suza pocela da tece, neko je zauvijek ostao sam. #8415
Lisha Sta god da mi se desi u zivotu,nista me nece zaboleti kao trenutak u kome cu znati da postojim,a da ja iz nekog razloga necu moci da te zagrlim i volim#8414
Lisha Svidjaju mi se tvoje usne samo da znas,ali jos vise bi mi se svideo poljubac koji nikako da mi das!!!!#8413
Lisha Srce ima svoju moc,srce srcu mora doc,a kad srce srce nadje tad je ziveti najsladje,svako ima srce svoje,znas li da si srce moje!!!!!#8412
petra voleti je lepo,voleti je lako,ali voleti ko ja nemoze svako. koliko te volim to se tesko pise jer svakoga trena volim te sve vise!!!!! za jednoga IVANA#8409
I*v*a*n* Gledam ovu mirnu noc i shvatam kako u meni zivi neopisivi nemir kada nisi tu. Jer ti si meni sve. Pitaju me ljudi sto zelim u zivotu a ja odgovorim usreciti tebe! #8393
Bog nije obecao dan bez bola,smeh bez tuge,put bez trnja,sunce bez kise,ali obecao je snagu za dan,utehu za suze i svetlo za put#8391
meda Imam jedno srce i puno me boli, u tebe je zaljubljeno i puno te voli.Tako si daleko, to me jako brine, da li ces me voleti sa tolike daljine?#8376
natalishka Pusti me da ti kazem koliko zelim da postojim samo za tebe.Pronadji negde u svom srcu,gde postojimo samo mi i dozvoli mi da te volim,videces da umem....#8352
Alexandra_NI* Kada se prsti spuste na umorne zice i poslednju neznost pretvore u zvuk, ostaje nam ova pesma sto u meni tiho dise, i moli te da ne odes, da ne odes nikad vise...#8344
Alexandra_NI* Ti na jednom, a ja na drugom kraju, kao andjeli u nebeskom raju. Andjeli se sastaju sa Bogom, a nadam se da cu se i ja sastati sa tobom...#8343
Alexandra_NI* Godine idu, sta nam zivot znaci, zajedno bismo bile i bolje i jace, ali zivot nisu samo snovi puni zelja, znaj da u meni imas vecnog prijatelja!#8342
Majče Poruku sam ti poslala maninalno jer sve mi tvoje nedostaje i zanima me ko te ljubi ovih dana zato dodji i uzmi me,kazi vazi molim t,e tvoja slatka mala!!!#8326
Vesna dok zvezde sjaje patka nosi jaje.dok vetar duva patka jaje cuva.kad se izleze pace voli ga jos jace,ti si moje pace VOLIM TE NAJACE!!!#8316
Rada&Bane Duboko negde u dusi mojoj...moja ce dusa traziti put dug.Duboko negde u dusi mojoj volecu te,a lagati da si mi drug...#8311
SerbianGirl Ako izgubim tebe nek sve izgubim, nemoram vise nikad da se zaljubim i sve oci sto se posle tebe jave, nece biti one prave...#8306
TIJANA Hiljadu je suza srce ispustilo,hiljadu je zelja koje zivot nije ispunio,malo je ljudi za koje znaju svi,a jos manje prijatelja kao sto si TI!#8303
Nemanja Gdje si moje medeno, bez tebe mi je je ledeno, cuvam poljubac za tebe, hocu te kraj sebe. Imam te nesto pitati kratko, zasto me zaboravljas moje slatko.#8286
ljubav moja Ponekad mislim na tebe, ponekad te zelim, ponekad mislim da te volim... Lazem! Stalno mislim na tebe, previse te zelim i najvise volim#8234
vanja jedan poljubac za dobro jutro ja ti sada saljem,ti ga na usne stavi jer od srca ga dajem,toplinu njegovu oseti,jer ima zadatak da te na moju ljubav podseti...#8205
vanja veceras ti zelim lepe snove,da mirno spavas noci ove,sanjaj sebe u zagrljaju mom,jer mozda ti priznam da te volim u snu tom...#8204
vanja citaj sada ovo polako,niko kao ja te ne voli ovoliko jako,i da te jos vise zelim to ti sada pisem,ja bez tebe vise ne mogu ni da disem...#8203
skituljko sta sam ko sam? ja sam samo sanjar ciji pogled gasne u magli i memli i volim tekao da sanjam kao mnogo druge na toj ptokletoj zemlji#8202
M@JA Cuvacu te sebicno od zlih ljudi, necu dati nikom da ti naudi. Cuvacu sebicno te okice tvoje jer ne dam te nikom, maleno srce moje.... Dejane volim te!!!#8201
Mashica Gitara svira,srce place..Ja nemam mira,volim te sve jace..Ako me zaboravis,neka ti je srecno..Ja tebe volim i volecu te vecno!!!#8195
Dete Ova poruka prenosi srecu i dobro raspolozenje!Makar na trenutak uzivaj u osecanju da neko uvek misli na tebe...#8194
Jelena Sasav grad i ovo sasavo vece,sasava zima i vrijeme sto sasavo tece,sasava ja i sasave cari tvoje i ovo sasava poruka za tebe sasavo moje#8170
DELFIN Cuo sam da su pjedini ljudi umrli zbog ljubavi.Ne verujem...Ali,otkad sam tebe upoznao nesto me gusi i ne da mi da disem#8155
pufna Dani prolaze i vreme se gubi,ne daj me ljubavi zele me drugi,ne daj me ljubavi,cuvaj me za sebe,kunem ti se ljubavi ja volim samo tebe.#8153
*I*V*A*N*A* Ako mi srce slomis ko granu videces samo krvavu ranu!Videces tamo jos nesto pise:"Kad nesto slomis nema ga vise..." #8139
kosovo(prizren) ljubav je lanac bez kraja ,mnogi od nas pogresno spaja ,veliku tajnu krije u sebi ,dali ja nesto znacim tebi...#8131
Bojan Ponekad pozelim zivot bez kraja, pun tvojih poljubaca i zagrljaja, i zato nekad tiho Boga molim, da zivim vecno.... da te vecno volim#8125
zlatko Kad se sretnu oci nase spusticu pogled dole,neka ti bude jasno da te moje oci vole.Teram te od sebe,sa sobom se borim,zelim da te mrzim a prokleto te volim#8117
Ica_Nis U zivotu postoje trenuci kada mi nedostajes,kada mi nedostajes tako jako da pozelim da te izvadim iz misli i zagrlim u stvarnosti...Ovo je taj trenutak!!!#8114
andrijana u nekom dalekom gradu nekom su ochi tuzne,neko je tamo daleko sanjao snove ruzne ,neko te puno voli za tobom suze brishe i kako dani idu volim te sve vishe#8112
coka'94 ja se tebe setim samo kad te vidim a i tada veruj ja se tebe stidim propadnem u zemlju i stvarno me je sram jer znati nekog kao tebe veliki je blam#8107
likusha Mozda smo se u pogresno vreme sreli,mozda smo pogresili,a nismo smeli,mozda i nije tako lose bilo sve.Kad bih te pitala da ponovimo,tvoj odgovor bi bio?#8103
tikky klizla je niz obraz i na usnu je stala bila je tako vrela i tako mala,i ta je suza znala da te moje srce iskreno voli.#8087
===VLADA=== Gledam ovu mirnu noc i shvatam kako u meni zivi neopisivi nemir kada nisi tu. Jer ti si meni sve. Pitaju me ljudi sto zelim u zivotu a ja odgovorim usreciti tebe! #8068
Tijana Imam jedno srce i puno me boli.U tebe je zaljubljeno i puno te voli.Tako si daleko-to me jako brine,da li ces me voleti s tolike daljine?#8065
iv zelim ti da te neboli sve sto te je bolelo,da te voli sve sto te nije volelo,daimas i vise nego sto ti treba jer te neko voliodavde do neba!!!#8056
Viktor Ljubav,tako lepa,a ponekad i tuzna rec.To samo ti i ja izgubili i pod hitno moramo povratiti nasu ljubav u koju smo se kleli.Joco volim te!#8053
Ketty Prestacu da te volim,kada slepi slikar uspe da naslika pad latice ruze na prag staklenog dvorca koji nikada nije postojao!!!Za Jocu-NBGD#8051
Marija Onaj ko nekog voli,nekom sigurno ne moze da odoli,i taj neko koga neko voli nemoze da odoli jer zna da ga neko voli#8032
Smiljka Upravo tražim izlaz iz prošlosti koja me boli,proklinjem srce što uzalud voli,u duši plačem kriveći sebe,al ipak stalno mislim na tebe!!!#8018
Lenna Ako igubim tebe, neka igubim sve, nemoram vise nikad da se zaljubim, jer sve oci sto se posle jave, nece biti one prave....#8005
Klinka '91 Volim kad me deres! Skidas sve sa mene! Lagano me grickas i lizes ovo nema veze sa seksom voli te tvoja milka sa keksom!#7990
Metalka ljudi se u zivotu srecu slucajno,a onda zajedno dele sve,reka ih odnese drugim ljudima,ali im srca zauvek ostanu kraj pravih prijatelja!!!#7802
Metalka Daj mi pet minuta i skrenuces s puta,kad osetis ljubav pravu,izgubices za mnom glavu.I sve ono sto te mami-dobices kad budemo sami#7800
Bojana Vera,ljubav i nada cine jedan svet,zbog vere,ljubavi i nade Hristos je razapet,i kad te tuga slomi,kad ti dusa strada uteha nek ti bude ljubav,vera i nada.#7792
Dija Smile Nocas sklopi oci i zamisli usne moje, u poljupcima vrelim neka usne gore, zagrli me i njezno privuci sebi, da makar u snu ja pripadam tebi!#7749
Zuja Ja nisam kraj tebe,a noc je blizu,usne tvoje,sad mi se grizu,tesko je,treba mi moc,ma zelim ti laku noc,srecu svu i mene u snu!#7735
milica ni Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi.Ne placi za onim sto nemas vec ostavi druge da placu sto nemaju tebe!Za svet si samo neko a za nekoga si ceo svet!#7691
Sandra U tihoj noci dok srce strepi seti se mene andjele lepi, i ne ljuti se sto ti pisem jer bez tebe tesko disem i jos jednom te molim,ne ljuti se sto te volim...za Zorana#7638
jecka kad bih ti mogla p[okloniti nesto lepo,poklonila bih ti mogucnost da vidis sebe onako kako te ja vidim...tek onda bih shvatio koliko si poseban...#7628
LilShizle Nisko glumci niti cemo ikada biti da glumimo na pozornici zamisljenih kulisa neke Sekspirove likove po tudjem scenariju.Tragicni smo i ovako#7607
LilShizle Vrlina ljubavi nije pronaci savrsenu osobu,nego voleti nesavrsenu osobu savrseno.I iskrena ljubav nema srecan kraj-ona jednostavno nema kraj!#7606
principesa ja nemam ni snage ni hrabrosti da te ne volim da ti oci pogledam i da nista ne osjetim jesi i ostaces za mene sve.moja prva ljubavi zasto toliko rani me...#7547
principesa Necu da patim kada odes drugoj, necu da molim da mi se vratis, bicu daleko kada budes sretan, a jos dalje kada pocnes da patis#7532
tanjica Laku noc moja mala zvezdice,nek te cuva mesec sa ulice!Nek ti nezno ljubi lice celu noc dok sja,mada boh taj mesec rado bila ja!!#7516
S@$hkic@ U ovom surovom svetu iskrenih je malo,iznevericete mnogi do kojih ti je stalo,al uvek veruj u bogai bolje vreme i sta god da se desi racunaj na mene!!!#7509
Ana Ako zelis da saznas koliko te volim, stani na kisu, ispruzi ruke. Sve kapljice koje uhvatis je koliko me ti volis, a kapljice koje propustis je koliko te ja volim!#7493
Anna Ej, necu ovom porukom da te sokiram-ali udajem se sutra. Nisam nikome rekla. Vidi pa dodji. Nemoj nista kupovati-samo povedi nekoga ko ce me ozeniti Smile#7458
milica 91 Jednog dana kad mi se srce smrzne zaboravicu ljubav,zivot i sebe,ali nikad necu zaboraviti jedan glas,osmeh,oci,moju najvecu ljubav tebe.#7443
milica 91 Sklopi te usne spusti ih na moje,uzmi te ruke sto spusteno stoje,poljubi me i ucini rodom,zagrli to telo sto drhti pred tobom#7440
BEBA Ako te ona odbilje tuge naka nas spoje ako ti srce razbije dacu ti ovo moje a kada ona odustane ja cu jos da se borim ako ti snove unisti ja cu da ti ih stvorim.#7433
BEBA Trenutno mi suza tece pisacu ti svako vece i druga mi suza pada sta mi radis sreco sada,reci da sam tvoja sreca da ne pada suza treca.#7432
BEBA zelim da me jednom zagrlis, moje usne da poljubis, moja osjecanja da probudis, zelim da kraj mene dises a ne samo da mi poruke pises.....#7431
BEBA Ponekad mislim na tebe, ponekad te zelim, ponekad mislim da te volim... Lazem! Stalno mislim na tebe, previse te zelim i najvise volim!!!#7430
BEBA Da li cu ikad na usnama osetiti poljubac tvoj,da li cu ikad u zivotu videti lik tvoj,da li cemo se ikad u zivotu sresti ili cemo ljubav na poruke svesti?#7429
BEBA Sto te vise cekam to te vise zelim, srcem vrelim dane brojim duge jer umirem od tuge i svakim danom volim te sve jace slatko moje malo mace#7428
BEBA Kada naučiš da voliš,prvo nauči da hodaš po snegu,a da pritom ne ostavljaš tragove,jer samo tako nikog nećeš povrediti svojim odlaskom#7427
BEBA Kada se pogase svetla i moja gluma prestane,kada nestanu svi koji su tu iz potrebe,kada skinem masku koju nosim danima,ostaju mi četiri zida i ti u mislima#7426
danchy_4ever Mozda nekad u zivotu i za nas srece bude, mozda budemo primer ljubavi za druge, mozda nekad sudbine nas spoje, ali ko zna sta zeli srce tvoje...#7424
Looda Plavusha Priznajem, volim idiota, i da imam 100 zivota ,sve bih dala za tog skota. Ne stidim se reci: volela sam gada, vec se stidim reci: volim ga i sada!#7372
Looda Plavusha Ja sam veooma sexy, zgodan, prelep virus , i necu d izadjem iz tvog telefona dok ti ne izadjesh sa mnom!#7370
Looda Plavusha Zvuk koji ste upravo chuli nije zvuk pristigle poruke, vec obavestenje da je vasa sexualna aktivnost na minimumu. Savetujemo vam da se aktivirate.#7366
Looda Plavusha Kad se dvoje rastanu, budale placu, srecni nadju drugog, a pametni su vec odavno imali rezervu.#7365
Looda Plavusha Ako zelish da saznash kako izgledaju svi moji najludji snovi, pogledaj se u ogledalo.#7362
Looda Plavusha Volim interesantna chatovanja u zanimljivom drushtvu.... zbog toga te na zalost neko vreme necu kontaktirati...#7361
Looda Plavusha Probudi se srce kad te nezno budim, probudi se srce, hocu da te ljubim,jer poljupci moji lepshi su od sna,probudi se ljubavi, jer volim te ja!#7360
Sindy-Bele Vode Kristalne reke teku,ranjeno te srce voli,ti si daleko i ne znas kako to boli.Ljubav nije nista a voleti je sve,jer ljubiti te moze svako,al' voleti ne!#7359
Aleksa Ti si moja ljubav,java i san,hocu da te volim najlepse sto znam,hocu da gledam tvoje oci i vidim osmeh tvoj,volecu te ljubavi ceo zivot svoj!!!#7291
Graciella Nikad nisam znala da ti poklonim ni pravu rijec ni dodir,da te utjesim prstima po usnama,da ti osmijeh nacrtam,nisam znala,nisam nikada#7270
Graciella Koliko puta ja na tebe pomislim,koliko puta ja se Bogu pomolim,samo da mi ime ne zaboravis,samo da se tiho od nekud pojavis.#7269
Micovanka ovo je poruka..za tebe..ja mislim na tebe...a ti na mene....oces i ti na mene....mozda i ja tad pomislim na tebe...kada ti pomislis na mene......Smile#7247
Dragica Misli na mene kad se gubi dan,misli na mene kad te hvata san,misli na mene kad to prodje sve,misli na mene jer ja volim te!(Za jednog Aleksandra)#7199
Nikolica_Lazarevac Leteli su andjeli poput ptica i dotakli osmeh tvog predivnog lica.Nek ti prenesu poruku na krilima belim,da na svetu ovom samo tebe zelim. #7184
Nikolica_Lazarevac Kad zvezde zasvetle u tamnoj noci i nestane dan,zelim ti sreco najlepsi san.Polako se gubim u tamnoj noci,pomislim na tebe i sklopim oci!!!Laku Noc#7183
SOFI Živim- jer su to drugi hteli,volim-jer sudbina nam to svima deli,patim-jer volim jedne plave oci,umirem-jer volim ono što nikad neće biti moje..........!#7180
Bosanac Dok zvijezde sjaje, patka nosi jaje. Dok vjetar duva, patka jaje cuva. I kad izlazi pace, voli ga sve jace. Ti si moje pace, volim te najjace! #7165
minja Sreca je to sto spavamo pod istim nebom,zato gde god da se nalazis podigni glavu pogledaj i cuces govor zvezda:Hej Ti Veceras Nekom Nedostajes!!!#7103
ja Ako je život iluzija, i ako čovek može da bude srećan, želim da ti svaki trenutak bude dug kao život,srećan kao detinjstvo i lep kao ljubav.#7097
DADA Mozda u zivotu krenem drugim putem,mozda tamo nadjem bolji zivot,ljubav,srecu ali znam da tamo nikad takvu drugaricu imati necu.#7096
ROMEO Napisucu na svim ciglama sveta VOLIM TE i molicu boga da te bar jedna od njih tresne po glavi!Pa da vidis kako je to kad nekome nedostajes#7093
LIKA Mace/pace majeno moje najsladje na celome cvetu ja te obozavam puno mnogo!Zelim ti laku noc i lepe snove,da canjas i meni i tebe!#7091
nikloa Ja volim svoga telefona, mlogo e dobar, i kamera mu je inferiorna, al moz da posluzi, i kupijo sam ga u wienu#7066
Nazad na vrh Ići dole
https://kvcaffe.serbianforum.info
Admin
Respect
Respect
Admin


Broj poruka : 115
Datum upisa : 10.11.2007

Ljubavne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms poruke   Ljubavne sms poruke Icon_minitime13.11.07 16:22

Usamljeni_decko Pisem ti poruku i tebe se secam kad ti se javim bolje se osecam,ovom porukom ja se tebi javljam da ne mislis da te zaboravljam...#7038
Marija Bg U kasne sate duboke noći,kada su svima sklopljene oči,mislim na tebe polako dremam,ne mogu da zaspim jer tebe nemam...#7034
SHECERKO Srescemo se opet negde ti i ja,kad nam se zvezde poklope kao nekada.Pogledom priznacu ti sve da nisam ziva bez tebe...#6992
SLAJA Ti nikad neces znati sta moja dusa sanja,nikad neces znati moja prava osecanja,nikada neces znati koliko te srce zeli i da me boli svaka sekunda koja nas deli.#6940
SLAJA Zabranili su mi da te volim,nisu mi dali da te vidim,ubedili me da treba da se stidim,ali mi nisu rekli kako te prebolim.#6939
your_sunny kada bacis pogled na zvezdano nebo i pomislis da sam daleko znaj da te a gledam kroz sanjive meseceve oci i da je deo mene uvek a tobom!#6938
Dajana U tajnoj sam misiji, moj dom je taj svitac na nebeskoj pucini, a ja sam na ovoj planeti da srecnim te ucinim... Spavaj samo, ne znaju oni sta mi znamo...#6930
Sandrica Ja uvek imam nesto ali nikad nemam svei uvek stignem kasno tamo gde je trebalo preNe dozvolida daljina i ljudi zli ucine da me zaboravis ti!#6926
Sandrica Svaka osoba sa kojom budes unosice u tvoj zivot po neku sitnicu,neke ce nesto i odneti.Samo im nemoj dozvoliti da iz njega iznesu ono sto sam ja unela-SEBE!#6925
Sandrica Andjele moj gde si noci ove?Ako si usamljen dodji mi u snove,gde vreme ne postoji i sve je u plavoj boji.Ja vec tonem u san,andjele pozuri svanuce dan!#6924
Sandrica U zivotu zelim dve stvari:Prva je tvoj poljubac,a druga je da se od tog poljuppca zaustavi vreme jer cu te tad ljubiti vecno.(ZA mog pileta)#6923
Sandrica Sustina ljubavi nije voleti savrsenu osobu,vec voleti nesavrsenu osobu savrseno.Prava ljubav nema srecan zavrsetak ona jednostavno nikad ne prestaje!#6922
Sandrica Budi kraj mene,jer mi je dosta savrsenih ljudi koji prolaze kroz moj zivot ne dajuci nista a trazeci sve!Budi mkraj mene,jer nista nema smisla sem prijateljstva!#6921
Sandrica Cesto je tesko naci reci jer onih pravih je tako malo,pa zar su uopste potrebne reci da shvatis koliko mi je do tebe stalo!#6920
Mladen NS Jedan tvoj pogled bio je dovoljan da te zapazim, dodir da se zaljubim isamo jedan poljubac da te nikada vise ne zaboravim!!! Samo za Nadju!!!#6905
Natasa Postoi neko ko te ceka ko te treba ko te voli ko na tebe stalno misli ako zelis znati ko je poslusaj na tren srce svoje i tihoreci ime moje#6862
JOVANA Usne jedino zato i postoje da sa nekim podelis nesto svoje. Usne su tu da se nesto sane u jedno ustrepelo vece i da te prvi poljubac celog zivota pomalo pece!#6836
Milan Postoje trenuci kada mi nedostajes toliko jako da pozelim da te izvucem iz misli i zagrlim u stvarnost... Takvih trenutaka jemnogo, a ovo je jedan od njih!#6829
JULIJA Mozda kad bude svanulo juce,mozda kad razum srce potuce i ovo sunce ugase kise... Mozda te necu voleti vise!#6818
jovana ljubav.vera i nada cine jedan svet zbog ljubavi vere i nade i hrist je razapet i bol koji osecas kada dusa ti strada uteha neka ti budu ljubav vera i nada#6791
Ferrari 4. Lepe su zvezde u pola noci, joss u lepse tvoje oci, nocas budi zvezda sjajna, moja mala slatka tajna, moja radost I lepota, budi deo mog zivota!#6773
Jopa Ostvarili nismo ono sto smo htjeli, pamtit cemo dan kada smo se sreli. Ne diraj u proslost, od nje se ne zivi vec kazi OBOJE SMO KRIVI!#6690
sandra Jednog danacu prestati disati,moje srce prestat ce kucati,prekrsicu neka obecanja,ponekada cu ti slagati,ali ovo ti mogu obecati-uvek cu te voleti!#6687
Jellena Kad volis nekog moras i da patis,kad izgubis ljubav zelis da je vratis,zato cuvaj ono sto svim srcem volis i da ode nemoj da dozvolis.#6650
Lormid Da li si cula da je Milka cokolada nekad bila crnia, ali je pobledela od muke kad je cula da postoji neko sladji od nje. To si ti slatkisu moj!!!#6648
MILiCA Postoji daljina koja moze sakriti osjecanja,postoji tama koja moze sakriti tvoj lik,al postoji srce koje moze voljeti samo tebe vise od svih!#6637
CaRIIcA Duboko veruj u ono sto zelis!I zapamti, izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli!U zivotu pozeli samo da ne volis izgubljeno i da izgubis voljeno!!!#6619
nikola ar Postoji bezbroj zvezda koje svetle u daljini,postoji milion srca koja pate u tisini,postoje ljudi dobri i zli,i postoji neko meni mnogo drag-postojis ti!#6591
Melinda Budi tu jer sam sita savrsenih ljudi sto prolaze kroz moj zivot ne davajuci nista a trazeci sve!Budi tu jer nista nema vecu vrednost od prijateljstva s tobom!#6532
maza&lunja U hladnoj noci dok muzika svira zelja za tobom neda mi mira,samoce puste tako se bojim,toliko ceznem za usnama tvojim.....#6522
Mashka Zelim da te zagrlim ali zagrljaj vodi poljubcu, poljubac vodi ujedinjenju, ujedinjenje vodi skidanju,skidanje vodi... Ma daj, dodji zagrli me!!!#6506
ANGEL Zbog tebe cu umreti i ti ces to znati,kad shvatis da te volim tad ces zaplakati!Kad te ostave svi,na grob ces mi doci,pozeleces da ustanem,ali ja necu moci!#6501
Dani... Velicinu jedne ljubavi shvatices tek onda kada je izgubis ili kada je tu pored tebe a nije tvoja. Zato nemoj dozvoliti, da njenu velicinu upoznas kada se zavrsi!!!#6480
djuka kercov ljubav nije panika vec navika,ona dodje i prodje ali samo jedna u srcu ostane a to je ljubav koja se stvara kroz godine.za mariju#6474
crazy_girl Ako umre ljubav,umiru i snovi, nicamac bez vode ne moze da plovi.Kao nebo bez sunca,kao mjesec bez noci,i ja znam da bez tebe necu moci.#6455
Sonja Malo je ljudi kojima verujem slepo,malo je onoga,a sto se naziva lepo,al' nije ni potrebno da dobri budu svi,jer sasvim je dovoljno sto postojis TI!#6448
capa molicu srce da kuca tise,da budan sanjam tvoj likdo zore,da cujem kad udjes u snove moje saljem ti poljubac najdraze moje.#6419
U Cunts R Fucked! Bre od ovakve romantike nema nista,koji vam je,nema nista dok se ne skinu gace,bre,kakve bre ljubavne porukice!!!#6415
cmok ljubav su suze,ljubav su reci,ljubav te vodi ,ljubav te leci,bez nje je isto kao bez vode obicno shvatis sta je kad ode!!!!!!!!!#6304
nevena ulicom lutam ne bih li te srela da ti pruzim ruke jer sam te volela ljubav vise necu jer ljubav je tuga volecu te vecno ali samo kao druga!#6303
Mara Samo oni sa otvorenim umom dobijaju mudrost,samo oni sa otvorenim srcem dobijaju ljubav,samo oni sa dobrom guzom dobijaju poruke od mene.#6299
Tea Krv u meni vri dok me gledas ti, tvoj osmeh blag tako mi je drag, daj okom znak, hajedmo u mrak. da ti priznam sve, nemoj reci ne, jer ja zelim te!!!#6297
Indira imam jedno srce i mnogo me boli, u tebe je zaljubljeno i mnogo te voli. Tako si daleko i to me jako brine, dali češ me voljeti sa tolike daljine!?#6296
gare Znam da su putevi na ovoj planeti trnje koje bode, da je malo staza koje sreci vode, malo je srece znam to po sebi. Ali ako ima i jedna sreca ja je zelim tebi.#6295
Marina M Neko te mnogo voli,nečije srce za tebe gori,iz nečijih očiju suze teku.neko želi ljubav s tobom.Taj neko sam ja neko ko te voli od kad te zna#6281
Marina M Kada te vidim lepši mi je dan,kada te sanjam,lepsi mi je san,kad se budim mirišu mi jutra,kad sam s tobom ne mislim na sutra.#6280
prijedor nemoj me zaboraviti ni,kad odes daleko kad sjecanja izblede i kosa posedi seti se mene i recenice moje samo prijatelji coveku najvise vrede.#6274
stevic_R. duboko veruj u ono sto zelis i zapamti izgubljeno je ono cega smo se odrekli,nikad ne pozeli da volis izgubljeno a jos manje da izgubis voljeno.Prijedor#6273
gaga prijedor ako ikada budes voleo drugu pazi da je ne izgubis kao ja tebe,ali ako je izgubis nemoj plakati kao sto sam ja jer te suzama nisam vratila.Dragana & Ranko#6272
VeseLa_cura Seti se da te volim u svakoj usamljenoj noci, pozeli me kraj sebe i mozda cu slucajno doci, mozda doletim i pokvarim ti snove, mozda ti podarim neke dodire nove!!!#6268
manekenka Cuvaj nadu da je bol ne ubije.Ili to je tek malo il nesto jace,sta mi znaci to? Ja te volim najjace!!!Ti moje srce nisi uzela na malo,tebi je do mene stalo...#6239
Korke Da se kajes,povod ti nikad dati necu,cinicu sve za nasu ljubav i srecu!Nedostajes mi i mnogo me dusa boli ja sam jedini momak koji te iskreno voli!!!Irena#6214
mila pogledaj zvezde sve reci one te vode ka tvojoj sreci.kad imaš srece sve ti je lako ja upravo zelim da ti bude tako.#6196
M@J@ UE Sto te vise cekam, to te vise zelim, svim srcem vrelim, dane bojim duge, jer umirem od tuge,a volim te sve jace, slatko moje mace!#6148
M@J@ UE Kako da nadjem leka kada me prati tvoja senka, svaki tren me na tebe seca, samo ti si moja sreca, seti se mene svakog minuta, ljubim te 500.000 puta!#6145
M@J@ UE Ne zali za onim sto je proslo, ne cezni za onim sto ne moze biti, ne boj se onoga sto treba doci... i ako je nesto tuzno, jednom ce sigurno i to proci!#6141
M@J@ UE Kada odlutas daleko mislim za drugim putem zivota, sudbine i srece, imaj na umu, da i u tom trenu postoji neko ko te nikada zaboraviti nece!#6140
M@J@ UE Tesko je kada kise dusu lome, kada hoces nesto reci, a nemas kome, kada se samoci uzalud boris, i kada nisi pored onog koga iskreno volis!#6139
M@J@ UE Lekar mi je preporucio tebe 3 puta dnevno po 2 sata, u suprotnom, umrecu u najgorim mukama... Zar hoces da me nosis na dusi!? :-)#6138
M@J@ UE Ne trazi ljubav, doci ce sama, ne trazi srecu, doci ci sama, ne trazi dusu, nema je svako,al' zapamti ove reci NEDOSTAJES MI JAKO!#6137
anja jel znash shta je ljubav?ako ne znash ja cu ti reci...to je kao kad se upishkish,niko drugi nishta ne primecuje,a samo ti osetish toplinu...#6092
Dusan_89_NI tesko je voleti a ljubav kritiu srcu plakati nasmejan bititesko je umreti kada nista ne bolia najteze je zaboraviti onoga kog ti srce voli!#6076
Spasoje Ako izgubim ja tebe, izgubices i ti mene, ali vise ces izgubiti ti, nego sto cu izgubiti ja, jermene ce mnoge voleti kao ti, a tebe niko kao ja!!!#6039
Ljuba87 Hteo sam da ti posaljem nesto lepo, pametno, sexy, duhovito; Ali nazalaost. ja nemogu stati na displej!!!#6030
ANITA - LE Mislim da čovek samo jednom u svom životu sretne pravu osobu svog života, samo se jednom iskreno zaljubi i iskreno voli, a ta osoba u mom životu si ti...#6019
T a m a r a Volim te tiho,nezno,polako! Volim te svim srcem,najsladje,jako! Volim te i onda kad te sve boli,volim te jer pravi prijatelj zauvek voli!#6007
T a m a r a Mozda previse trazim,a malo dajem,mozda previse pricam,a malo kazem,mozda previse mastam,a malo shvatam,mozda se malo borim,al te mnogo volim!#6006
Jelenkusa Neke slike vremenom izblede, neke uspomene manje vrede...ali nije istina da ljubav prestaje, koga jednom zavolis u srcu uvek ostaje.#6005
nana ti si svetlost u tami zivota,ti si u mojoj pesmi jedina nota,ti si beskrajna tema za moje sne,ti si moj zivot i moje sve. za mog smrdu kojeg puno volim#5994
nana kad se probudis ujutru i otvoris oci,pusti neka ljubav tvoje srce vodi jer kada sunce ujutru obasja planetu seti se da postojim i da te volim najvise na svetu.#5993
nana volim te...ma ne.vrlo malo te volim...ili malo vise...ili jos vise...ma volim te na svetu najvise.ali pssst.ovo citaj tiho jos tise...volim te od zivota vise.#5992
JoVaNa_NS Poljubi me nezno,i ne ostavljaj me,jer cu zaplakati.Zagrli me jako i ne pustaj me,jer cu umreti. Pogledaj me u oci i reci "volim te",i ja cu vecno ziveti...!#5972
mary u tihoj noći dok srce strepi sjeti se mene anđele lijapi...i ne ljuti se što ti pišem al bez tebe teško dišem, i još jednom te molim: ne ljuti se što te volim!!!#5964
mary ako izgubim tebe nek sve izgubim, nemoram više nikad da se zaljubim i sve oči što se poslije tebe jave neće biti one prave....#5963
mary ako umre ljubav umiru i snovi, jer čamac bez vode nemože da plovi! Ko nebo bez sunca, mjesec bez noći, ni ja noćas bez tebe neću moći...#5962
mary ponekad poželim da ti cujem glas da srušim sve što je između nas, i da ti kazem, da vrismen snažno,JOŠ TE.... ma nije važno#5961
Tikica Ti si prezent mojih misli,budi predikat mog zivota jer infinitivna cula superlativno mi nalazu da cu sa tobom imati dobar futur !#5947
JELENA Otvoris srce i shvatis da volis,ali se za ljubav dovoljno ne boris.Voljeni odlaze,nestaju u tami,volimo,al' ipak smo sami!#5938
*J*E*L*E*N*A* posalji mi poljubac kroz oblake,ne brini lutalica sam,uhvaticu ga negde u letu,sakricu ga u oblak u obliku srca i necu ga dati ni za sta na svetu.#5937
Jelena Andjele moj,gde si noci ove?Ako si usamljen,dodji mi u snove,gde vreme nepostoji,gde je sve u plavoj boji,polako tonem u san,pozuri andjele svanuce dan!#5934
suza osecam tvoje ruke i miris tvoga tela, osecam tvoju blizinu i ako te nema, osecam tvoj dodir pruzam ti LJUBAV svu, osecam da me ljubis i ako nisi ti!!#5929
hermiona 1000 je suza srce rastuzilo, 1000 je zelja koje zivot nije spunio, malo je ljubavi za koje znaju svi, a jos manje prijatelja kao sto si ti!!!#5927
Chamy 75% znas da te volim 85% znas da te zelim 95% znas da mi se svidjas 100% znas da se zezam. By: Marko#5925
shera Ako izgubis ti mene,izgubicu ja tebe,ali vise ces izgubiti ti nego sto cu izgubiti ja,jer mene ce mnogi voleti kao TI,a tebe niko nikad kao JA!#5909
Weca Krv u meni vri, dok me gledas ti,tvoj osmeh blag tako mi je drag,daj okom znak,hajdemo u mrak,da ti priznam sve,ne moj reci ne jer ja volim te!!!!!!#5881
NiNo Udahni duboko a oci zatvori,slusaj krv dok venama zubori.Pomisli na mene nek se misli spoje,to je dokaz da te volim jedino moje.#5877
ivana 90 tvoja ljubav je potoj sto iz raja tece,za tebe je moj zivot prepun srece,saljem ti kiss sladji od meda jer ti si sve sto mi u zivotu treba#5872
Ana Ako ti neko pokvari noci i dane,kao i meni u srcu napravi rane,legnes ne mozes da dises...slobodno na moj broj mozes da pises!!!#5866
Zaljubljena Tebi se evo u zivot kunem ja srce svoje jos ne razumem,ne moze i nece da te preboli ti sto ga rani...bas tebe najvise voli!#5865
Zaljubljena Vreme brise nade i mozda srusi snove,stare zelje ukrade i donese neke nove.Mozda je bol manji i suza nema vise al'lazu kad kazu da vreme ljubav brise...#5864
Ana Bori se za srecu za ono sto zelis,a sta ti mnogo znaci nemoj da delis.Ne sekiraj se za druge jer dobro ce se snaci,a osobe poput tebe tesko je naci#5863
ANA LJubav je pobednik iako iza sebe ostavlja zrtve,ljubav nije cudo ali cini cuda!Voleti nekog a ne biti s'njim isto je kao biti kaznjen a ne biti kriv...#5862
jaca izvini poslala sam ti mahinalno jer sve mi tvoje nedostaje,a i zanima me ko te ljubi ovih dana?e,trebas mi,yato dodji i uzmi me!kazi vazi!#5856
alem zasto me tako gledas ja sam poruka i nisam nista krivdoso sam samoda ti kazem daona osoba koja ne salje mnogo mnogo misli natebe i puno tevoli za majdu iz p p#5838
Nena Kad me budes pitao sta vise volim,tebe ili zivot,je cu reci zivot.Ti ces se naljutiti i otici,jer ne shvatas da si ti moj zivot!!!#5815
Daca Mozda nisam kap kise ali tiho padam mozda gresim sto se tebi nadam mozda nemam srece al si meni sve mozda te ja volim al ti mene NE!#5799
lepi-bgd zivot svoj samo tebi poklanjam,ljubav svoju samo tebi darujem,srce moje zbog tebe stace,ti mu reci da ga volis i ponovo zakucace!#5780
misku tesko je kad volis a ostanes sam a htela sa za tebe i zivo da dam i dzaba bilo sve kad me on ne vole izneverio si me gotovo je sve moram da prebolim te...#5775
Milichica Kroz sasavo polje sasava reka tece.Ja cekam tebe skoro svako sasavo vece i mislim na sasave usne tvoje.Volim te sasavo moje!#5772
Saki Možda ti neko slične reči kaže,al' nek ti moje budu draže,možda ti još neko svoju ljubav nudi,al' ti samo moja ljubav budi!#5771
Nazad na vrh Ići dole
https://kvcaffe.serbianforum.info
Admin
Respect
Respect
Admin


Broj poruka : 115
Datum upisa : 10.11.2007

Ljubavne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms poruke   Ljubavne sms poruke Icon_minitime13.11.07 16:23

okliznes!!!#4117
Tamara Jednog dana sreli se ljubav i prijateljstvo. Ljubav je pitala zasto ti postojis kada sam ja tu? Prijateljstvo rece: da pustim osmeh tamo gde ti ostavis suze.#4098
Anita Rekao si mi da te zaboravim ali si zaboravio da sam zaboravna pa sam zaboravila da te zaboravim!#4096
mallena Nikad ne trazi nesto savrseno da to zavolis, bices u opasnosti da umres bez ljubavi. Zavoli nesto sto nije savrseno i ucini ga savrsenim svojom ljubavlju.#4094
Djokic Jedna munja ne znaci nista na nebu na kojem su urezane godine,snovi i druzenje, jer ljubavi dolaze,bivaju i nestaju, a prijatelji vecno ostaju#4092
Nazad na vrh Ići dole
https://kvcaffe.serbianforum.info
Sponsored content





Ljubavne sms poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms poruke   Ljubavne sms poruke Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubavne sms poruke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
www.edesi.co.cc :: Korisne Informacije :: Mobilna Telefonija-
Skoči na: